Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Turniej Gmin Powiatu Kościerskiego
data publikacji: 31.lip.2013

Reprezentacje wszystkich gmin oraz powiatu kościerskiego spotkały się w sobotę 13 lipca na Festiwalu Dobrej Zabawy w Starej Kiszewie. Turniej Gmin Powiatu Kościerskiego organizowany jest co roku w innym miejscu. Zawsze staje się okazją do sportowych zmagań, śmiechu i radosnej zabawy oraz nieformalnych spotkań w pięknym anturażu    naszej cudownej, rodzimej przyrody. Nie mogło na Turnieju zabraknąć reprezentacji Gminy Liniewo. Nasi przedstawiciele godnie reprezentowali liniewskie barwy.

W Turnieju wystartowało 9 drużyn. Przygotowane zostały ciekawe konkurencje, w których zmagali się przedstawiciele gmin powiatu kościerskiego. Odbyły się następujące konkurencje: sztafeta rodzinna, strzelanie z wiatrówki do celu, bieg ślepego konia, wbijanie gwoździ młotkiem, rzut ziemniakiem do wiadra z wodą, podawanie jajka na odległość, nartami po trawie, kręcenie hula-hop, niespodzianka dla włodarzy.
Rywalizacja była zacięta, ale nikt się nie nudził i wszystkim dopisywały dobre humory.

            Zmagania sportowe przeplatane były występami artystycznymi. Pierwsze miejsce w Turnieju Gmin Powiatu Kościerskiego zajęła Gmina Dziemiany.
Wieczorem dla  zgromadzonych na Turnieju w Starej Kiszewie wystąpił zespół Golden Life. Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Turnieju.

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: