Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Turniej Tenisa Stołowego
data publikacji: 21.paź.2013

 

W niedzielę, 20 października 2013 r. o godz. 14.00 odbył się Turniej Tenisa Stołowego w dwóch kategoriach wiekowych. Turniej ten odbył się na Sali gimnastycznej w Zespole Oświatowym w Liniewie. Został on zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie. Wszyscy uczestnicy walczyli o puchar Dyrektora ZO w Liniewie Zbigniewa Werczyńskiego.

W turnieju wzięło udział 14 osób, których podzielono na dwie kategorie wiekowe.

Kategoria wiekowa do 40 lat:

Grupa A

I miejsce – Diana Okrój

II miejsce – Mateusz Gołuński

III miejsce –  Jakub Majer

IV miejsce – Marcin Wierzba

V miejsce –  Patrycja Butowska

Grupa B

I miejsce – Szymon Radomski

II miejsce – Sergiusz Grota

III miejsce – Mateusz Michnowski

IV miejsce –  Kamil Freda

V miejsce –  Łukasz Olszewski

 

 

Kategoria wiekowa powyżej 40 lat:

I miejsce – Zbigniew Michnowski

II miejsce – Jerzy Głowacki

III miejsce – Sławomir Wierzba

IV miejsce – Jarosław Gierszewski

W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.  Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym . Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów.

Organizacja turnieju była możliwa dzięki życzliwości Dyrekcji Zespołu Oświatowego  w Liniewie , która udostępniła salę gimnastyczną, gdzie odbył się turniej. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Wszystkim uczestnikom Turnieju dziękujemy za uczestnictwo oraz zapraszamy do udziału w kolejnych Turniejach organizowanych przez GOKSiR.

Zapraszamy również na kolejny Turniej Tenisa Stołowego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych, który odbędzie się dnia 27 października 2013 r. (niedziela)  o godz. 14. 00 na sali gimnastycznej w Liniewie.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: