Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Turniej Tenisa Stołowego w dwóch kategoriach wiekowych
data publikacji: 23.kwi.2013

W niedzielę , 21 kwietnia 2013 r. o godz. 14.00 został rozegrany kolejny Turniej Tenisa Stołowego w dwóch kategoriach wiekowych. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w Zespole Oświatowym w Liniewie. Turniej był skierowany do młodzieży i dorosłych.

Zawody zostały zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie o puchar Wójta Gminy.

Do turnieju zgłosiło się 11 uczestników , którzy zostali podzieleni na dwie kategorie

kat. I:od 16 – 40 lat

I m. Władysław Majkowski

II m. Szymon Radomski

III m .Kamil Freda

IV. Seweryn Radomski

Kat .II powyżej 40 lat

I m. Mieczysław Majer

II. m Zbigniew Michnowski

III. m. Sławomir Wierzba

IV m. Jarosław Gierszewski

Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły, przy których zaangażowano 1 sędziego.

 W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym . Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Zawody rozegrano systemem turniejowym według przepisów P.Z.T.S. Ustalono także, że ostatecznymi decyzjami będą decyzje sędziego głównego.

Najlepsi zawodnicy indywidualni, od miejsca I – VI w każdej grupie, otrzymali z rąk dyrektor GOKSiR Lucyny Piwowarczyk puchary oraz dyplomy.

Organizacja turnieju była możliwa dzięki życzliwości Dyrekcji Zespołu Oświatowego  w Liniewie , która udostępniła salę gimnastyczną, gdzie odbył się turniej. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Pragniemy poinformować ,że również po zakończonym turnieju zostały wręczone nagrody osobom , które brały udział od listopada 2012 do kwietnia 2013 w rozgrywkach  Tenisa GRAND PRIX Gminy Liniewo w sezonie 2012/2013

I m. Zbigniew Michnowski

II. m. Jerzy Głowacki

III. m. Mateusz Michnowski

IV. m. Kamil Freda

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turniejach.

 Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez GOKSiR  i wyrażamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na imprezy sportowe organizowane w miesiącu lipcu i sierpniu na boisku sportowym ,, ORLIK” w Liniewie

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: