Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Turniej Tenisa Stołowego w Liniewie
data publikacji: 28.kwi.2014

W niedzielę, 27 kwietnia 2014 r. o godz. 14.00 odbył się Turniej Tenisa Stołowego w trzech kategoriach . Turniej ten odbył się na Sali gimnastycznej w Zespole Oświatowym w Liniewie. Został on zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie. Wszyscy uczestnicy walczyli o puchar Dyrektora GOKSiR w Liniewie – Lucynę Piwowarczyk.

W turnieju wzięło udział  25 osób, których podzielono na trzy kategorie :

Kategoria wiekowa powyżej 16 lat:

 1. Sergiusz Grota

 2. Małgorzata Krużycka

 3. Kamil Freda

 4. Mateusz Michnowski

 

Kategoria wiekowa powyżej 40 lat :

 1. Zbyszek Michnowski

 2. Sławomir Wierzba

 3. Jerzy Głowacki

 4. Mieczysław Majer

 5. Jarosław Gierszewski

Kategoria „goście” powyżej 16 lat :

 1. Mateusz Mierski

 2. Michał Smentoch

 3. Sebastian Miotk

 4. Dawid Narloch

 5. Piotr Kropidłowski

Kategoria „goście” powyżej 40 lat:

 1. Mirosław Sonnenfeld

 2. Tadeusz Ciepliński

 3. Leszek Krużycki

 4. Sławomir Piankowski

 5. Wiesław Ciepliński

W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.  Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym . Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów. Wszystkim uczestnikom Turnieju dziękujemy za uczestnictwo  a szczególne podziękowania dla głównego sędziego pana Jarosława Gierszewskiego.

Zapraszamy również na kolejny Turniej  tym razem Tenisa Ziemnego, który odbędzie się dnia  1 maja 2014 r. (czwartek)  o godz. 13. 00 na „Orliku”  w Liniewie. Rywalizować będzie można o Puchar Animatorów „Orlika” . Serdecznie zapraszamy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: