Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Upragnione i uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022
data publikacji: 24.cze.2022

We wszystkich naszych szkołach, 24 czerwca, odbyły się ostatnie apele roku szkolnego 2021/2022. Dyrektorzy i nauczyciele pożegnali dzieci na czas wakacji, życząc im bezpiecznego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do szkół we wrześniu.

Podczas uroczystości we wszystkich szkołach z terenu gminy, obecni byli przedstawiciele Wójta i Rady Gminy. Po części oficjalnej i występach artystycznych, Wójt Gminy Mirosław Warczak podziękował wszystkim uczniom, rodzicom, całemu gronu pedagogicznemu, opiekunom, wychowawcom, dyrektorom oraz pracownikom administracyjno-gospodarczym za wspaniałą pracę, naukę i poświecenie włożone w kształtowanie serc i umysłów naszej fantastycznej i utalentowanej Młodzieży.

Wójt w dalszej części swojej wypowiedzi życzył wszystkim między innymi zdrowia, wytrwałości, dużo uśmiechu i radości na co dzień, a przede wszystkim bezpiecznych, udanych i pełnych wrażeń wakacji.

W trakcie uroczystości wręczone zostały także listy gratulacyjne i nagrody Wójta Gminy Liniewo dla najlepszych uczniów klas VI ze szkół w Głodowie, Garczynie i Wysinie oraz najlepszego absolwenta klasy VIII Szkoły Podstawowej w Liniewie.

Nagrody otrzymali:

Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej w Liniewie – Patrycja Gołuńska

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Głodowie – Roksana Trapp

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Wysinie – Łucjan Borkowski

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Garczynie – Oliwia Miotk

My ze swojej strony jako redakcja, pracownicy i rodzice dołączamy się do tych życzeń oraz gratulujemy nagrodzonym wspaniałych wyników w nauce. Jesteście naszą dumą i zapewne ogromną radością swoich rodziców.

Życzymy Szczęśliwych, Radosnych, Niezapomnianych i Bezpiecznych wakacji!!!

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: