Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Uroczysta Sesja Budżetowa Rady Gminy Liniewo
data publikacji: 16.gru.2022

W dniu 16 grudnia, odbyła się ostatnia w tym roku uroczysta Sesja Budżetowa Rady Gminy Liniewo.

Najważniejszym punktem tej sesji było podjęcie przez radnych uchwały budżetowej na 2023 rok.  Uchwała ta została podjęta większością głosów przy 12 głosach za i 2 wstrzymujących się.

Podczas sesji, dyskusji poddana została także Wieloletnia Prognoza Finansowa oraz sam projekt budżetu gminy Liniewo na 2023 rok przedstawiony w swoich założeniach przez Wójta.

Po przyjęciu uchwały Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy podziękowali wszystkim radnym za jego uchwalenie i tym samym przyjęcie do realizacji w zaproponowanej formie i treści.

Ponadto Wójt podziękował wszystkim Mieszkańcom Gminy za wytrwałość oraz wsparcie dla wielu inicjatyw i pomysłów realizowanych w trakcie tego roku. Nie zabrakło także podziękowań dla rodziców, dzieci, wychowawców i nauczycieli z naszych szkół, radnych, strażaków, kół gospodyń wiejskich, seniorów oraz wszystkich bez wyjątku współpracowników urzędu gminy i jednostek organizacyjnych naszej gminy.

Po tej części sesji zaproszony Ksiądz proboszcz z Parafii w Liniewie Grzegorz Flisikowski przeczytał fragment pisma świętego oraz złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego. Do życzeń dołączyli się Wójt Gminy Mirosław Warczak i Przewodniczący Rady Gminy Liniewo Adam Sosnowski.

Ogromną niespodzianką dla zebranych była wizyta uczniów z ZO w Liniewie wraz z Panią Idą Czaja nauczycielką języka Kaszubskiego. Grupa przebrana za tradycyjne „Gwiżdże” postraszyła, złożyła życzenia świąteczne i zaśpiewała Kolendę w języku Kaszubskim.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: