Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Uroczysta sesja Rady Gminy Liniewo
data publikacji: 15.gru.2023

W dniu 15 grudnia, odbyła się 50- ta sesja zwyczajna VIII Kadencji Rady Gminy Liniewo, podczas której jednogłośnie uchwalono budżet na rok 2024. Po przyjęciu uchwały Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy podziękowali wszystkim radnym za jego uchwalenie i tym samym przyjęcie do realizacji.

Podczas ostatniej tegorocznej sesji, omawiano wiele spraw dotyczących założeń budżetowych i planów na kolejne lata. Podjęto kilka uchwał, a jedna z nich dotyczyła Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy na lata 2024- 2032.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, podczas grudniowej sesji, składano sobie życzenia świąteczne oraz podzielono się opłatkiem. Obecny na sesji ks. Grzegorz Flisikowski przeczytał fragment pisma świętego oraz złożył wszystkim serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego  Narodzenia. Do życzeń dołączyli się Wójt Gminy Mirosław Warczak i Przewodniczący Rady Gminy Liniewo Adam Sosnowski.

Jednym z punktów dzisiejszej sesji było pożegnanie Pani Joanny Mękal z oddziału PODR, która odchodzi na emeryturę. Pani Joanna podziękowała za wspaniałą wieloletnia współprace z gminą i jej pracownikami ale nade wszystko dziękowała rolnikom z terenu Gminy Liniewo. Przywitała jednocześnie swoją nową koleżankę, która zastąpi ją w liniewskim oddziale PODR.

Mirosław Warczak w kilku ciepłych słowach, podziękował Pani Asi za te wszystkie lata oraz powitał Panią Karolinę Dysarz.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: