Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Uroczyste przekazanie komputerów z programu Zdalna Szkoła +
data publikacji: 08.wrz.2020

W dniu 4 września br. w Domu Kultury w Liniewie odbyło się oficjalne przekazanie 28 komputerów przenośnych z programu „Zdalna Szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” (13 komputerów dla Zespołu Oświatowego w Liniewie, 5 komputerów dla Zespołu Oświatowego w Garczynie, 5 komputerów dla Szkoły Podstawowej w Głodowie, 5 komputerów dla Szkoły Podstawowej w Wysinie). Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak osobiście przekazał na ręce dyrektorów poszczególnych placówek oświatowych z terenu gminy Liniewo laptopy z dodatkowym wyposażeniem i oprogramowaniem. Zakupiony sprzęt w pierwszej kolejności trafi do uczniów z rodzin wielodzietnych lub znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej oraz do nauczycieli. Wartość dofinansowania wyniosła 75 000 zł. Jednocześnie przypominamy, że na początku czerwca br. Gmina Liniewo zakupiła i przekazała szkołom 22 sztuki wysokiej jakości laptopów ze słuchawkami. Na realizację tego zadania, w ramach projektu przyznano kwotę 60 000 zł.

 

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: