Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024
data publikacji: 21.cze.2024

Po miesiącach wytężonej pracy, 21 czerwca 2024 roku nadszedł czas na upragniony odpoczynek. Dziś w czterech placówkach oświatowych na terenie gminy Liniewo, odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2023/2024 połączone z pożegnaniem klas ósmych ZO w Liniewie. Podczas uroczystości we wszystkich szkołach, obecni byli przedstawiciele Wójta i Rady GminyWójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak uczestniczył w uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego w Zespole Oświatowym w Liniewie.

Dyrektorzy podczas przemówień podsumowali pracę szkół, wspólnie z wychowawcami wręczali uczniom nagrody i wyróżnienia. Po części oficjalnej i występach, Wójt Mirosław Warczak w swoim przemówieniu przekazał podziękowania za naukę i pracę uczniom oraz nauczycielom, życząc jednocześnie miłego i bezpiecznego spędzenia wakacji.

W trakcie uroczystości wręczone zostały także listy gratulacyjne i nagrody Wójta Gminy Liniewo dla najlepszych uczniów klas VI ze szkół w Głodowie, Garczynie i Wysinie oraz najlepszego absolwenta ZO w Liniewie. W ZO w Liniewie wręczono również list gratulacyjny i nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe uczennicy – Dominice Peek.

Nagrody otrzymali:

Najlepszy Absolwent Szkoły Podstawowej w Liniewie – Magdalena Pstrong

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Głodowie – Marta Breska

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Wysinie – Wojciech Piotrzkowski

Najlepszy Uczeń Szkoły Podstawowej w Garczynie – Tycjan Droździk

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: