Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
WAKACYJNY FESTYN LETNI
data publikacji: 14.lip.2017

 W dniu 13 lipca na Sali widowiskowej GOKSiR Liniewo odbył się WAKACYJNY FESTYN LETNI pod tytułem „Uśmiech kolorami tęczy  ”.

 Moc wspaniałych atrakcji dla dzieci przygotowane miała grupa animacyjna „FORTY DYGRESS”

Podczas zabawy chustą animacyjną pociechy przeskakiwały między kolorami klanzy w skocznych rytmach muzyki. Pan Krzysztof Gdaniec wraz z Panią Małgosią wspaniale umilali czas naszym milusińskim poprzez przeróżne gry i zabawy. Były wyścigi ślimaków, zmagania na deskorolkach i wiele innych.

Wszyscy zgromadzeni mogli także posilić się smaczną kiełbaską .Agnieszka malowała naszym najmłodszym buźki , gdzie na twarzach dziewczynek najczęściej malowały się motylki i hellou kitty, a także pieski i inne .

Dzieci świetnie bawiły się przy mega chińczyku, warcabach, bierkach i w wielu rozmaitych grach, które często już są nieznane naszym milusińskim.

 Na dworze do południa było  zimno i wilgotno , plac zabaw był niestety nasiąknięty wodą , więc postanowiliśmy , że w sali będzie przyjemniej- cieszymy się , że się udało.

Zapraszamy wszystkich                20 lipca na godz. 11.00 na warsztaty rzeźbiarskie z Panią Anetą Gajewską.Zapisy do poniedziałku włącznie – ZAPRASZAMY , natomiast rajd rowerowy 7 sierpnia zapisy do 28 lipca w domu kultury.

Przed nami jeszcze wiele wakacyjnych atrakcji dla mieszkańców gminy.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: