Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wakacyjny Piknik nad wodą w Orlu
data publikacji: 24.sie.2021

Wakacyjny festyn w Orlu w gminie Liniewo, tym razem był nie tylko okazją do integracji, ale także do zadbania o zdrowie.

22 sierpnia br. nad Jeziorem Dużym w Orlu, odbył się wakacyjny Piknik Rodzinny, którego organizatorem był Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak. W programie, wśród atrakcji dla dzieci były m.in.: dmuchany plac zabaw i kino sferyczne.  Nie obyło się bez zabaw w plenerze czy konkursów z nagrodami.

W programie znalazł się również czas na występ sekcji wokalnej z GOKSiR pod kierownictwem dyrektor Lucyny Piwowarczyk oraz loteria fantowa, w której każdy los zawierał drobny upominek. Ponadto dla wszystkich uczestników festynu zapewnione były ciepłe posiłki, który przygotowała pani Beata Gdaniec, za co serdecznie dziękujemy. W trakcie Pikniku, w sali wiejskiej w Orlu, dostępny był mobilny punkt szczepień przeciwko SARS-CoV-2.  Do dyspozycji Mieszkańców, po wcześniejszym zapisie, była jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson. Jak mówią pracownicy sektora zdrowotnego, mobilne punkty to sposób na przyspieszenie akcji szczepień i zmniejszenie rozmiarów pandemii, korzystając z nich  można zaoszczędzić czas, a także chronić siebie i bliskich.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: