Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wesoła Wdówka w Starogardzie
data publikacji: 16.paź.2018

Bardzo udany wyjazd na spektakl , który bawił , ale też zachwycał. Piękne głosy , wspaniała atmosfera. Wesoła wdówka posiada niezwykły urok i to nie tylko dzięki postaciom głównych bohaterów. Franciszek Lehár stworzył jedną z najlepszych partytur w historii operetki. Niemal wszystkie utwory muzyczne stały się przebojami: Ach, kobietki, Pieśń o Wilii czy cudowny walc, nucony pod każdą długością geograficzną Usta milczą, dusza śpiewa.  Wdówka mimo upływającego czasu pozostaje piękna, urocza i powabna. Bo miłość taka właśnie jest, przyprawia o bicie serca i spojrzenie tęskne. Któż z nas nie zna tego dreszczu emocji? Nie ominęło to także hrabiego Daniły i Hanny Glawari, wdowy po nieodżałowanej pamięci bankierze.

Wesołe dialogi i cudowne brzmienie pomogły przenieść się nam wszystkim na chwilę  w nieco inny świat.

Wyjazd został dofinansowany z Gminy Rodzinnej , już 6 listopada nasi mieszkańcy wyjada do teatru Wybrzeże do Gdańska. Bardzo cieszy nas zainteresowanie rodzin wszelkimi wyjazdami .

                                                                                                            Pozdrawiają Pracownicy GOKSiR

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: