Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wieczorek andrzejkowy KGW z gminy Liniewo
data publikacji: 27.lis.2017
22 listopad w środę o godz. 17.00 Członkinie KGW z gminy Liniewo spotkały się na wieczorku andrzejkowym . Specjalnie z tej okazji został przygotowany program artystyczny , gdzie wystąpiły dziewczęta z sekcji wokalnej i tanecznej z GOKSiR. Pięknie zostały przystrojone stoły , oraz smaczne ciasta , które upiekła Pani Urszula Potrykus z Wysina, a sfinansował GOKSiR.
Atmosfera jak zawsze była radosna i pełna pozytywnej aury. Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak skierował kilka miły słów do naszych pań . Podziękował również za wspaniałą współpracę od kilku lat, zachęcając do rozszerzania swojej działalności . Wspomniał także o tradycjach andrzejkowych i spotkaniach , które bardzo zbliżają naszą gminną społeczność.
Panie rozmawiały o swoich przedsięwzięciach , o wspólnych planach , wyjazdach , piknikach , oraz o spotkaniach które je do siebie zbliżają .
Członkinie ustaliły sobie , że w miesiącu styczniu odbędzie się zabawa karnawałowa .
Takie spotkania są bardzo ważne w naszej społeczności , mobilizują do wspólnego działania , do wspólnej pracy , wzajemnej współpracy , a także uczą nas pokory i dobrej relacji międzyludzkiej. Podtrzymywanie tradycji to ważne , szczególnie w małych społecznościach . Na takich spotkaniach można porozmawiać o ważnych dla nas sprawach , ale przede wszystkim oderwać się od codzienności i razem się radować , żartować , wspólnie w dobrym towarzystwie spędzać ze sobą czas.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: