Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wizyta przedszkolaków i klasy „0” w liniewskiej bibliotece
data publikacji: 18.maj.2023

Dzieci z grupy „Motylki” oraz klasy „0” w dniu dzisiejszym odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Liniewie. Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.  Zapoznały się również z projektem Mała Książka Wielki Człowiek. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek i baśni. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły.

Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajdują się przeznaczone specjalnie dla nich regały z książkami oraz kącik małego czytelnika. Zaprezentowała i dała do obejrzenia dzieciom najciekawsze książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Było tez głośne czytanie bajki „Franklin i książka z biblioteki” oraz niespodziewana wizyta Smerfa. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta wśród tylu książek, ale tak jak obiecali z pewnością nie ostatnia. Bardzo dziękujemy paniom: Ilonie, Elwirze i Hani za mile spędzony czas.  

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: