Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wizyta przedszkolaków w Bibliotece Publicznej
data publikacji: 14.cze.2024

13 czerwca br., Bibliotekę Publiczną w Liniewie odwiedziły przedszkolaki z grupy „Biedronki”.  Dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta w bibliotece. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką. Dzieci wysłuchały ważnych informacji o bibliotece i o książkach. 

Opowiedzieliśmy sobie również jak obchodzimy się z książkami, które wcześniej wypożyczymy z biblioteki oraz co należy zrobić aby przystąpić do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Dzieci chętnie korzystały z kącika dla najmłodszych gdzie oprócz książeczek można było pobawić się zabawkami, pograć w gry, poukładać puzzle itp. Były też zagadki obrazkowe i czytane, a niespodzianką czwartkowego spotkania była wizyta zajączka, który częstował przybyłych słodkościami. Przedszkolaków gorąco przywitał pan Wójt Mirosław Warczak, który życzył maluszkom bezpiecznych, kolorowych i udanych wakacji.

Serdecznie dziękujemy pani Elwirze i pani Hani za wizytę w bibliotece i miło spędzony czas.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: