Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wizyta uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Głodowie w liniewskiej bibliotece
data publikacji: 28.lis.2022

28 listopada dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Głodowie, razem z wychowawczyniami: panią Aleksandrą Dawidow i panią Agnieszką Łoza, odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Liniewie. Dzieci zapoznały się z funkcjonowaniem biblioteki oraz poznały zasady korzystania z książek.

Pani Agnieszka przedstawiła najciekawszy księgozbiór dla najmłodszych i wytłumaczyła co należy zrobić, żeby zostać czytelnikiem, jak wypożycza się książki oraz jak należy o nie dbać. Nie obyło się bez głośnego czytania „Gwiazdkowych opowieści” Doroty Skwark i wspólnego wysłuchania piosenki o czytelnictwie. Dzieci zwiedziły bibliotekę, z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, szczególnym zainteresowaniem obdarzyły kącik dla najmłodszych. W trakcie spotkania znalazł się również czas na kolorowanki i tworzenie mikołajowych zakładek do książek. Były też podziękowania, upominki i słodkości. Uczniowie szkoły w Głodowie wyszli z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wrócą aby korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i miło spędzony czas.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: