Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wizyta „Żabek” i „Potworków” w Liniewskiej Bibliotece
data publikacji: 14.cze.2024

14 czerwca, przedszkolaki z grupy „Żabki” i „Potworki” wraz z opiekunkami, odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną.

Maluchy z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Kilkoro z nich było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami, ale dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką.

Przedszkolaki zwiedziły placówkę, z wielkim zainteresowaniem przeglądały książki znajdujące się na półkach, szczególnie zainteresował ich kącik z grami i kolorowankami dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować, co należy uczynić aby przystąpić do projektu „Mała Książka Wielki Człowiek”. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci rozwiązywały zagadki obrazkowe i słowne związane z postaciami z bajek i baśni. Było też głośne czytanie bajki pt.: „Kicia Kocia w bibliotece”. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim z obietnicą, że wróci do nas, aby móc się zapisać i korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz Paniom: Ilonie, Ewie i Agnieszce za odwiedziny w naszej bibliotece i wspólnie spędzony czas. Do szybkiego zobaczenia.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: