Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
WRAK RACE Liniewo
data publikacji: 18.paź.2022

W minioną niedzielę odbył się ostatni wyścig w tym roku WRAK RACE LINIEWO o puchar Wójta Gminy Liniewo Mirosława Warczaka.

Niedzielna impreza była zwieńczeniem zmagań z wszystkich trzech wyścigów tegorocznej edycji Grand Prix Liniewo 2022.

Tak wyglądała klasyfikacja generalna

MŁODZIEŻ :

1 JACEK KUNDA 42

2 NIKODEM GĄSIOREK 32

3 TOMASZ KRZEŚNIAK 30

KLASYFIKACJA GENERALNA 2022

KOBIETY :

1 KINGA KANKA 36

2 ILONA TRUSZCZYŃSKA 34

3 JUSTYNA DUNAJSKA 24

MĘŻCZYŹNI :

1 MARCIN KANKA 58

2 PAWEŁ GĄSIOREK 52

3 MAREK BRODZIŃSKI 50

Wszystkim biorącym udział gratulujemy odwagi, pomysłowości i ogromnego ducha walki. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, które choćby w najmniejszym stopniu przyczyniły się do organizacji tego naprawdę wielkiego przedsięwzięcia.

Edycja zapoczątkowana 28 sierpnia rozwijała się z każdym wyścigiem. W ostatnią niedzielę do rywalizacji stanęło już 55 aut, a oglądających było dwukrotnie więcej niż podczas pierwszego wyścigu. Wiemy od organizatorów, że Wrak Race Liniewo będzie miał swoją kontynuację w przyszłym roku, a może na stałe wpisze się w kalendarz imprez w gminie Liniewo.

Nie należy zapominać, że całej edycji przyświecał szczytny cel, zbierano pieniądze na rzecz Darka i Kacpra, którzy chorują na ślepotę Lebera – wrodzoną chorobę genetyczną.

Tych dzielnych młodych ludzi można wspierać przez Fundację Siepomaga , którą można odnaleźć pod wskazanym adresem internetowym https://www.siepomaga.pl/darek-i-kacper

Natomiast wszystkich zainteresowanych pełną listą biorących udział w wyścigu, odsyłamy do strony WRAK RACE Liniewo na Facebook-u.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: