Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wspólna inauguracja sezonu turystycznego Gdyni i Północnych Kaszub
data publikacji: 07.maj.2013

O tym jak bogata jest oferta turystyczna tego regionu świadczy konferencja, która odbyła się 25 kwietnia 2013 r. w Rewie. Tam – 21 gmin i powiatów należących do Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA w tym Gminy Liniewo wspólnie zaprezentowało atrakcje nadchodzącego sezonu letniego w Gdyni i Północnych Kaszubach: zarówno największe imprezy kulturalne i sportowe miast i powiatów NORDY, jak i piękne oraz ciekawe miejsca, które warto w nich odwiedzić.

Począwszy od czerwca, co miesiąc, przez całe lato, wydawany będzie wspólny plakat zapraszający do odwiedzenia miejscowości tworzących Forum NORDA w tym Gminy Liniewo. We wszystkich punktach informacji turystycznej w tych miejscowościach można będzie otrzymać specjalnie opracowane ulotki – przewodniki oraz wszelkie informacje od przeszkolonych w tym celu pracowników.

Dodatkowo na konferencji zaprezentowano wystawę fotograficzną ukazującą walory Gdyni i Północnych Kaszub. W ciągu okresu wakacyjnego odwiedzi ona wszystkie gminy i powiaty Forum NORDA. Będzie to element wspólnej promocji tego regionu i Gdyni.

Z NORDA łączą nas bogate, historyczne tradycje współpracy, nadmorskie położenie, oczywiście – powiązania komunikacyjne, nadmorskie plaże, malownicze klify, wydmy, jeziora i lasy. Ponadto wszystko to co tworzą ludzie – bogata oferta kulturalna, sportowa, edukacyjna. Na pewno każdy w tej bogatej ofercie coś dla siebie znajdzie.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: