Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wspólne popołudnie rodzice z dziećmi razem na festynie z okazji Dnia Dziecka w  Liniewie  
data publikacji: 05.cze.2018

W niedzielę 3 czerwca na placu zabaw w Liniewie odbył się długo oczekiwany przez dzieci wymarzony pełen atrakcji dzień. Zamki dmuchane , konkursy z nagrodami , lody , popcorn , miasteczko rowerowe ….to wszystko dla naszych pociech. Pogoda była dla nas bardzo ważna , aby goście do nas dotarli , no i stało się byliśmy zachwyceni wspaniałą pogoda , może nawet za bardzo dopisała bo żar lał się  z nieba . Rodzice wspólnie z dziećmi z różnych miejscowości z naszej gminy wspólnie spędzali z nami niedzielne popołudnie . Dzieci były zadowolone , uśmiechnięte , miały sporo atrakcji, a na tym nam zależało.

Panie animatorki z Fabryki Imprez  przygotowały dla uczestników festynu super konkursy dla  dzieci   i dorosłych. Chętnie wszyscy brali udział w zabawach . Atrakcje dmuchane przez cały czas były oblegane przez dzieciaki, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Pragniemy podziękować wszystkim , którzy nas odwiedzili i już dzisiaj zapraszamy dzieci i młodzież na Noc Świętojańską 23 czerwca w sobotę na plac zabaw w Liniewie na godz. 16.00. Zapewniamy dobrą wspólną zabawę 

                                                                          Pozdrawiamy pracownicy GOKSiR w Liniewie

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: