Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wybrano nowego Sołtysa w Chróstach Wysińskich
data publikacji: 08.wrz.2021

We wtorek 7 września, w Świetlicy Wiejskiej w Chróstach Wysińskich, odbyły się uzupełniające wybory w związku ze zrzeczeniem się funkcji przez dotychczasowego sołtysa Pana Pawła Tyczyńskiego. W wyniku tajnego głosowania nowym sołtysem sołectwa Chrósty Wysińskie został Szymon Aszyk.

Wójt Gminy Liniewo ze swej strony złożył wybranemu sołtysowi gratulacje i życzenia, zapewniając jednocześnie o swoim zaangażowaniu i woli pomocy w każdej chwili, jak tylko będzie taka potrzeba i możliwości. Nadmienił także o zasługach i bardzo dobrej współpracy z obecnym radnym z tego rejonu Sławomirem Zabrockim oraz Radą Sołecką i Mieszkańcami. Wynikiem tej współpracy jest między innymi nowy odcinek drogi asfaltowej oraz zbiorniki retencyjne i nowa magistrala wodociągowa w Chróstach Wysińskich. Wszystko to robimy dla zapewnienia jak najwyższej jakości wody dla potrzeb i oczekiwań naszych Mieszkańców i poprawy jakości dróg w naszej gminie.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: