Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wycieczka do Gdyni i Helu
data publikacji: 20.lip.2023

19 lipca, 53 osobową grupą wybraliśmy się na wycieczkę na Hel i do Gdyni. Pierwszym punktem wycieczki było Fokarium. Tam zobaczyliśmy wspaniały pokaz karmienia fok, a także zetknęliśmy się z ogromną ilością ciekawych informacji na temat tych inteligentnych stworzeń.

Następnie wybraliśmy się w żeglarską przygodę. Morska podróż zaczęła się w helskim Porcie, gdzie uczestnicy rejsu wsiedli na pokład katamaranu Agat, by wyruszyć w trasę morską do Gdyni. Był to cudownie spędzony czas. Wydarzeniu towarzyszyły ogromne emocje i niepohamowana radość.

Dla regeneracji sił, na zakończenie dnia, wybraliśmy się na przepyszny obiad do „Przystani na Rybkę” w Rumii, gdzie oprócz ciepłego posiłku czekała na nas moc atrakcji, m.in. papugi, króliki, pawie oraz na dość rozległym terenie, stado kóz i alpaki. Największe zainteresowanie wzbudziła możliwość nakarmienia zwierząt oraz „przytulasy” z małymi kózkami. Po ostatnim punkcie naszej wycieczki, gdzie mogliśmy rozprostować nogi, wybraliśmy się w drogę powrotną do domu. Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej, dzień zaliczamy do udanych.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: