Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wycieczka do Wrocławia
data publikacji: 03.paź.2022

W dniach 28 i 29 września 2022 roku, grupa Mieszkańców z terenu gminy Liniewo licząca 41 osób pojechała na dwudniową wycieczkę do Wrocławia.

Pomimo pogody w kratkę wycieczkowiczom udało się zwiedzić część tego pięknego miasta. Pierwszym punktem zwiedzania było Ostrowie Tumskie, gdzie stał pierwszy gród i Zamek Piastowski. Nastąpienie katedra św. Jana Chrzciciela, Most Tumski oraz rynek z gotyckim Ratuszem.

Drugi dzień wycieczki przebiegał według równie ciekawego planu. Pod opieką Pani przewodnik zwiedzono Panorama Racławicką,  Halę Stulecia, Plac Solny, bazylikę św. Elżbiety, w której prawdziwym cudem są barokowe organy Michaela Englera oraz piękny witraż z twarzą Jana Pawła II. Zwiedzanie zakończono przy pręgierzu na starym rynku.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za ten wspólnie spędzony czas. Za wspaniałą atmosferę, niesłabnące siły i dopisujące humory. Kolejny piękny zakątek polski odkryty i zdobyty. My ze swojej strony zapewniamy, że na tym nie koniec. Już dziś zapraszamy na kolejne ciekawe wycieczki z Domem Kultury w Liniewie. Śledźcie nasze strony i szykujcie siły na więcej.

GOKSiR w Liniewie

Pozdrawiamy i załączamy małą fotorelację z wycieczki.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: