Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wyjazd integracyjny do Wdzydz Kiszewskich dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Gminy Liniewo
data publikacji: 28.cze.2018

W dniu 26 czerwca br. zorganizowany został wyjazd integracyjny do Wdzydz Kiszewskich dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Gminy Liniewo. Na wycieczkę, poza opiekunami i młodzieżą, pojechali również Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak i Prezes Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych Wojciech Prądziński. Bardzo liczna grupa składająca się z 63 osób pojechała do parku linowego zmagać się ze swoimi słabościami na wysokości. Nasi druhowie pokonali dwie trasy dostosowane odpowiednio do ich wieku.

Pogoda dopisała, a w ramach odpoczynku po przeprawie linowej każdy mógł skorzystać z przejażdżki na quadach. Był też rejs statkiem elektrycznym STOLEM II i zwiedzanie Muzeum – Kaszubskiego Parku Etnograficznego wraz z przewodnikiem. Niespodzianką podczas zwiedzania obiektu był wykład pana kpt. Krzysztofa Koprowskiego z PSP w Kościerzynie z działalności prewencyjno – edukacyjnej Ochotniczych Straży Pożarnych dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Na wszystkich uczestników spotkania czekał ciepły posiłek. Po całym dniu pełnym atrakcji młodzież udała się do domu. Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu, ponadto dofinansowany został przez GOKSiR z Gminy Rodzinnej, a także przez Publiczną Bibliotekę w Liniewie.

Pragniemy z całego serca podziękować pani Agnieszce, która zorganizowała wyjazd. Dziękujemy opiekunom: Marii Grabowskiej, Wojciechowi Prądzińskiemu, Radosławowi Mądremu, Grzegorzowi Pielak, Jarosławowi Gierszewskiemu, Eliaszowi Potrykus, Kamilowi Freda za pomoc w organizacji spotkania, a młodzieży za aktywny udział, poświęcanie się i reprezentowanie swoich drużyn w zawodach sportowo – pożarniczych.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: