Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Występy dla rodziców – Majówka
data publikacji: 06.maj.2015

Za wczoraj, za dziś, z każdym serca uderzeniem i z każdym z niego płynącym życzeniem, za wszystkie dla mnie trudy i starania, składam dzisiaj podziękowania! Tymi słowami Karolinka z sekcji „Wigaro” rozpoczęła uroczystość dla rodziców.

1 maja 2015r. GOKSiR w Liniewie rozpoczął „Majówkę na zdrowo i sportowo” zaczynając od występów wszystkich sekcji Domu Kultury. Najbliżsi mogli zobaczyć na scenie swoje pociechy, ich postępy oraz zmagania ciężkiej pracy. „Wigaro” wystąpiło z trzema utworami, jeden został odśpiewany a dwa zatańczone. „Juniorki” z gracją i powabem potrząsały pomponami w dwóch piosenkach a „Flash Dance” zauroczył nas tańcem z ciekawymi rekwizytami. Prawdziwym show okazał się występ dziewcząt z „Wenus i Tęczy”, które zaśpiewały wiecznie młode i aktualne utwory w języku włoskim. „Magness” z kolei rozruszał publiczność fikuśnym tańcem aż trzech utworów. Podczas występów, z pewnością niejednej mamie łezka zakręciła się w oku. Bardzo cieszymy się, że tak wielkie grono widzów odpowiedziało na nasze zaproszenie. Przy okazji chcemy złożyć serdeczne podziękowania Pani Reginie Domagała za umilenie nam chwili słodkościami i tradycyjne upieczenie przepysznych pączków i faworków.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: