Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
data publikacji: 23.sty.2017

Za nami kolejny XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z udziałem wolontariuszy z Gminy Liniewo. Tradycyjnie w akcję włączyły się dziewczęta ze Szkół z naszej Gminy.

W niedzielę o godz. 15:00 odbył się już tradycyjne po raz kolejny Koncert Noworoczny. W tym dniu wystąpiła Orkiestry Dętej LinStarT oraz sekcja gitarowa z Domu Kultury w Liniewa, dla mieszkańców Gminy Liniewo. Orkiestra wykonała dziewięć utworów a sekcja gitarowa uświetniła koncert czteroma utworami. Publiczność zachwycona nagrodziła wykonawców wielkimi oklaskami .

Po koncercie młodzież zbierająca pieniądze na rzecz WOŚP spotkała się w sali widowiskowej, aby razem policzyć zebrane pieniądze , które przekazaliśmy tego dnia do sztabu głównego do Kościerzyny.

Dzięki ofiarności mieszkańców w tym roku zebraliśmy kwotę zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które z dużym zaangażowaniem przyczyniły się do zbiórki pieniężnej i organizacji tegorocznego Finału WOŚP. Dziękujemy mieszkańcom za ofiarność.

11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

————

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się bezpośrednio i wspierali nasze działania podczas

XXV finału.

Dziękujemy członkom sztabu, wszystkim wolontariuszom oraz ofiarodawcom za dar serca.

Mieszkańcy duzi i mali naszej gminy chętnie wrzucali do puszek monety oraz banknoty. Swoim działaniem i współpracą, potwierdziliśmy prawdziwość słów Jana Pawła II: Każdy człowiek ma prawo, by szanowane było jego życie i godność, które stanowią dobra nienaruszalne.”

Po raz kolejny udało nam się dołożyć sporą cegiełkę do szczytnego celu fundacji Jerzego Owsiaka i możemy być z siebie dumni! Jesteśmy postrzegani jako Orkiestra, dlatego musimy ją godnie reprezentować.

W Tym roku udało nam się zebrać:

4.540.44

1 dolar

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: