Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
„Zacznijmy od Lego… Wysin 2013”
data publikacji: 08.lis.2013

Stowarzyszenie Rozwoju I Promocji Wsi Wysin realizuje od sierpnia projekt pod nazwą „Zacznijmy od Lego… Wysin 2013”,który otrzymał dofinansowanie z PGNiG. Dzięki otrzymanemu wsparciu zakupiliśmy pomoce do zajęć, w tym: zestawy modelarskie, ciekawe komplety klocków Lego, np.  dwa zestawy nowego Mindstorms, WeDo zestaw konstrukcyjny, inne zestawy konstrukcyjne takie jak.  policja, straż, żuraw itp. Dzieci wykorzystują zakupione produkty do zajęć, uczą się modelarstwa, konstruują różne budowle, uczą się podstaw programowania. Są to umiejętności naszym zdaniem pomagające choćby w odnoszeniu sukcesu szkolnego, rozbudzają zainteresowania, uczą kreatywnego myślenia, pobudzają aktywność, a jednocześnie można się podczas zajęć dobrze bawić.

W ramach projektu jest prowadzona także świetlica z której można korzystać do końca grudnia 2013 w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 16-20.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: