Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Zakończenie lata dla wszystkich Kół Gospodyń Gminy Liniewo.
data publikacji: 24.sie.2016

DSC0976323 sierpnia we wtorek w Garczynie odbył się piknik dla wszystkich członkiń kół gospodyń wiejskich z naszej gminy. Ksiądz Proboszcz Marek Kaleta z Parafii Św. Andrzeja Apostoła w Garczynie odprawił uroczystą Mszę Świętą w intencji Pań. Po Mszy Św. wszyscy udaliśmy się na posesję przy plebani w Garczynie do Domu Rekolekcyjnego na wspólne biesiadowanie przy dobrej akordeonowej muzyce Bartka i Eliasza. Odwiedził nas również Wójt Gminy, który wsparł Panie dobrym słowem oraz podziękował za dotychczasową współpracę. Trzeba koniecznie wspomnieć o naszej niezastąpionej pani Reginie Domagała, która przygotowała dla wszystkich uczestników pyszne posiłki i oczywiście smaczne pączki i ciasta.
Dla nas najważniejsze, że dopisała pogoda i wszyscy dobrze ze sobą spędziliśmy popołudnie.
GOKSiR jako organizator spotkania serdecznie dziękuje Radzie Sołeckiej z Garczyna za pomoc w przygotowaniu pikniku, Księdzu Proboszczowi za gościnność i wielkie serce, Paniom przewodniczącym i członkiniom za wieloletnią współpracę, a Eliaszowi Potrykus i Bartkowi Fredzie za biesiadną muzykę, która była „wisienka na torcie”

Projekt realizowany przy wsparciu sponsoringowym
PGNiG
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwa SA

DSC09723 DSC09729 DSC09744 DSC09747 DSC09753 DSC09760 DSC09763 DSC09765 DSC09768

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: