Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Zakończenie lata Kół Gospodyń Wiejskich
data publikacji: 19.wrz.2022

W miniony czwartek 8 września, członkinie KGW z terenu Gminy Liniewo spotkały się w gospodzie Bukowy Las.

Nasze Panie w związku z kończącym się latem, czasem grillowania i spotkań na świeżym powietrzu oficjalnie zakończyły sezon. A jak zakończenie lata to z przytupem.

Organizatorami spotkania były Przewodniczące KGW wraz z Wójtem Mirosławem Warczakiem i Domem Kultury w Liniewie. W to czwartkowe popołudnie do wspólnego stołu zasiadło prawie 90 osób, by razem biesiadować, porozmawiać „ zakręcić nóżką”, po prostu razem spędzić czas. Dodatkowym elementem takich spotkań są różnego rodzaju prelekcje by łączyć przyjemne z pożytecznym. Tym razem zaproszono Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta Ryszarda Senger, który opowiedział o czyhających różnego rodzaju zagrożeniach na kupujących lub podpisujących umowy ratalne. Tłumaczył w jaki sposób można składać reklamacje bądź złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na odległość. W tym miejscu dziękujemy Panu Ryszardowi za tak konkretne informacje i niezwykle żywiołowy przekaz.

Dziękujemy serdecznie wszystkim organizatorom, naszym prężnie działającym KGW oraz Gospodzie Bukowy Las za to wspólne popołudnie.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: