Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Zakończył się drugi tydzień ferii zimowych.
data publikacji: 26.lut.2013

 

Dla tych, którzy drugą połowę wypoczynku chcieli spędzić ciekawie i aktywnie Goksir, Biblioteka i Centrum Kształcenia w Liniewie zaproponowali szereg ciekawych, uczących spotkań i warsztatów. Przełom między 18 a 23 lutym był również tygodniem atrakcji i dobrej zabawy.

 

18 lutego mogliśmy być świadkami jak ogromną popularność zyskuje malowanie twarzy u najmłodszych. Dzieci  uwielbiają zmieniać się w ulubione zwierzęta lub w odważnych bohaterów kreskówek, dlatego też frekwencja tego dnia była w 100% zadawalająca. We wtorek w sali gimnastycznej Zespołu Oświatowego w Liniewie, odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Goksir w kategorii  szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych chłopców oraz w kategorii dziewcząt.  Zmagania trwały prawie przez całe popołudnie. Wreszcie, po 5 godzinach odbijania piłki udało się wyłonić najlepszych zawodników. Zdobywcy czołowych miejsc otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy.  Tego samego dnia odbyły się jeszcze inne ale równie kreatywne spotkania z maluszkami.  Dzieci z kolorowego papieru projektowały ramki na zdjęcia, tworzyły kolorowe kwiaty róży a także brały udział w konkursie komputerowym pt.: „Magia ferii”. Środa była dniem spędzania czasu na świeżym powietrzu. Pomimo mroźnej pogody 38 osób wybrało się na lodowisko do Kościerzyny aby spróbować swoich sił w jeździe na łyżwach. 21 lutego, po raz drugi w historii Goksiru, zorganizowany został casting SHOW DANCE – Pokaż co potrafisz na najlepszą tancerkę 2012. W piątek spora grupa dzieci wraz z opiekunami „wkroczyła”  w świat Kubusia Puchatka.  Tego dnia rozwiązywaliśmy zgadywanki, rebusy, tworzyliśmy wielki rysunek puchatkowej chatki.  Poza integracją uczestników, wszystkie zajęcia okazały się znakomitym sposobem na poszerzanie horyzontów, rozwój dziecka a przede wszystkim budowanie wzajemnej więzi.

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: