Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Zebranie sprawozdawcze w Lubieszynie
data publikacji: 06.mar.2023

W minioną sobotę 4 marca, odbyło się ostatnie zebranie sprawozdawcze OSP tym razem w Lubieszynie.

Spotkanie naszych ochotników przebiegało według ustalonego programu i co najważniejsze zarząd uzyskał jednogłośne absolutorium za rok 2022.

Na zebraniach sprawozdawczych spotykają się nie tylko druhowie z jednostki organizującej ale również przedstawiciele pozostałych jednostek z terenu gminy oraz zaproszeni goście.

Zwyczajowo przy stole prezydialnym zasiadają: Mirosław Warczak Wójt Gminy Liniewo, Wiesław Szarmach Komendant Gminny OSP, Wojciech Prądziński Prezes Zarządu Gminnego OSP, przedstawiciel PSP w Kościerzynie tym razem w osobie asp. sztab. Wiesława Stefanowskiego oraz zarząd jednostki organizacyjnej.

Wśród przybyłych gości byli również Krzysztof Michnowski Radny Rady Powiatu Kościerskiego, Stanisław Burek Radny Gminy Liniewo oraz druh i sołtys wsi Lubieszyn w jednej osobie Wojciech Borowicki.

Jednym z ostatnich punktów zebrania jest przegłosowanie planu finansowego na rozpoczynający się rok. W Lubieszynie na rok 2023 najpilniejszą potrzebą jest zakup wozu strażackiego dla jednostki.

Na zakończenie spotkań sprawozdawczych życzymy wszystkim Druhnom i Druhom dużo zdrowia, wytrwałości, empatii i tylko szczęśliwych powrotów z akcji.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: