Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Zebranie Walne sprawozdawczo – Wyborcze
data publikacji: 19.mar.2013

17 marca w świetlicy prowadzonej przez Stowarzyszenia wraz z Parafią odbyło się Zebranie Walne sprawozdawczo-wyborcze. Na spotkanie przybyło 28 członków, co stanowiło konieczne kworum do podejmowania decyzji wiążących. Spotkanie prowadził ksiądz Andrzej Żur. Po przywitaniu prezeska Stowarzyszenia przedstawiła sprawozdanie merytoryczne z działalności za lata 2009-2012, które zostało zaakceptowane przez Komisję Rewizyjną i Zebranie Walne wraz z sprawozdaniem finansowym sporządzonym przez biuro księgowa stowarzyszenia. Stowarzyszenie przez ostatnie cztery lata zrealizowało działania, projekty za kwotę ponad 340 000,00 złotych, co dla tak małej społeczności jest sporym wyzwaniem i pozostawia trwałe efekty. Jednym z takich przykładowych działań jest prowadzenie świetlicy czynnej 6 razy w tygodniu z różnorodnymi zajęciami, czy inne stypendia dla studentów I roku studiów, było ich już 14 z całej gminy, co daje kwotę 70 000,00 złotych. Po powołaniu Komisji Skrutacyjnej przystąpiono do wyborów nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Z Zarządu odszedł Tomasz Holc, który był z nami od 10 lat, za co serdecznie dziękujemy.

 Skład Zarządu to:

Elżbieta Licznerska – prezeska

Ksiądz Andrzej Żur – wiceprezes

Maria Biesik – sekretarz

Maciej Licznerski – Skarbnik

Barbara Holc – członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:

Krystyna Guzińska – przewodnicząca

Grazyna Wakulińska

Irena Aszyk

 

Najbliższe plany Stowarzyszenia to: 13 kwietnia 2013 spotkanie podsumowujące 10 lat działalności, które rozpocznie się o 18.00 Mszą Świętą, po której przejdziemy do świetlicy wiejskiej przy remizie OSP oraz wyjazd integracyjny dla członków, sympatyków i mieszkańców do Częstochowy, Wieliczki, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic w dniach 17-19 kwietnia, jest jeszcze kilka miejsc wolnych wiec zapraszamy chętnych. Bliższe informacje w świetlicy lub pod telefonem 695670998

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: