Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
10 lecie Klubu Seniora w Liniewie
data publikacji: 17.maj.2013

W czwartek 16 maja 2013 r Klub Seniora w Liniewie obchodził 10-lecie swojej działalności. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św., którą celebrował dla klubowiczów i sympatyków ksiądz proboszcz Grzegorz Flisikowski . W ciepłych słowach homilii zapewniał on o potrzebie brania dobrego przykładu życia przez dzieci i młodzież od osób starszych oraz o wielkim wkładzie, jakie wnoszą starsi ludzie w budowę nowego, lepszego życia na ziemi w komunii z Panem Bogiem i z innymi ludźmi.

Piękną oprawę muzyczną Eucharystii zapewniła gminna orkiestra dęta ,, LinStarT” z Liniewa, która podniosła rangę naszej uroczystości.

Po Eucharystii wszyscy członkowie klubu oraz goście autokarem gminnym udali się do ,, Bajbuza” w Garczynie na drugą część imprezy. Na wszystkich czekał wyśmienity poczęstunek , oraz oprawa muzyczna przy zespole kaszubskim,, BUFFET” z Kartuz i zespole ,, STANDARD” z Głodowa, który bawił seniora do późnych godzin nocnych.

Rozpoczęliśmy od powitania wszystkich gości oraz krótkiej charakterystyki powstania naszego klubu. Pan wójt Mirosław Warczak skierował wiele ciepłych słów do wszystkich członków klubu , oraz wręczył każdej osobie upominek , który sprawił radość seniorom.

Niepowtarzalna atmosfera święta Klubu Seniora na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc w zorganizowanie tego małego , ale ważnego dla nas święta serdecznie dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Liniewie , który czuwał nad organizacją jubileuszu , oraz wszystkim gościom za obecność i wieloletnie wsparcie, finansowe, duchowe, oraz wiele dobrych słów, które mobilizują nas do działania.

 

 

 

,,Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. 

Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasze działanie będzie po­kor­ne. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się od tej nadziei można spodziewać ” 

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: