Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień dziecka w Liniewie
data publikacji: 02.cze.2014

W ostatnią niedzielę ( 01 czerwca 2014 r.) Dom Kultury oraz Rada Sołecka w Liniewie,  Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania problemów Alkoholowych, zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza została przeznaczona dla dzieciaków z Gminy Liniewo. Uczestniczyło w niej około  300 dzieci.

 

 

 

Zabawa odbyła się w malowniczym Placu Zabaw w Liniewie, gdzie na dzieciaki czkało wiele atrakcji. Na samym początku SMERF z bajki obdarowywał dzieci słodyczami oraz bawił się i zachęcał do konkurencji. W kolejnym punkcie dzieci wzięły udział w konkursach, grach i zabawach prowadzonych przez Animatora GALILEO Pana Karola. Gdy jedna drużyna dzielnie walczyła, druga cieszyła się urokami oraz atrakcjami jak np. : zamki dmuchane, trampoliny, zjeżdżalnie, gokarty.  Wszystkie dzieci mogły korzystać z słodkich  poczęstunków . Sołtys pan Alfons Troka częstował wszystkich uczestników festynu pysznymi lodami, a kto miał ochotę na watę cukrową ustawił się w kolejce i po prostu ją dostał. Momentem ukojenia dla wszystkich uczestników był przewóz wozem  strażackim, bryczką konną oraz dla najmłodszych malowanie buzi a niesamowite emocje wzbudził pokaz ratowniczy strażaków z OSP Liniewo. Mamy nadzieje, że przygotowany przez nas  festyn podobał się dzieciakom i będą mile wspominać spędzony dzień z nami. My na pewno zapamiętamy spędzone razem chwile  na bardzo długo. Cała impreza nie odbyłaby się bez naszych kochany sponsorów, którym bardzo serdecznie dziękujemy. Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Liniewo na festyny w sezonie letnim 2014.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: