Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Matki w GOKSiR w Liniewie
data publikacji: 30.maj.2014

 

 „Serce dla Matki”

28 maja o godz. 18.00 wszystkie Mamy naszych dzieci chodzących na zajęcia  w Domu Kultury  w Liniewie, spotkały się na występach dedykowanych specjalnie dla nich. Każda matka kocha bezgranicznie, wspiera dzieci, pomaga im, dlatego chcieliśmy podziękować im w sposób prosty ale od serca. Występy dzieci z sekcji GOKSiR to największy prezent dla Mam. Dzieci co tydzień spotykają się systematycznie na zajęciach, ciężko pracują, ćwiczą i starają się być profesjonalne dla swoich najbliższych.  Mamusie, tego dnia tryskały dumą, radością oraz zadowoleniem, że dzieci spędzają czas na rozwijaniu swoich talentów i zamiłowań.  Dla wszystkich gości oraz dzieci czekał skromny poczęstunek przygotowany przez panią Reginę Domagała.

Słowami Johann Heinrich Pestalozzi chcielibyśmy posumować ten ważny dzień dla mam i dzieci. : Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza” 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: