Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień dziecka w Wysinie
data publikacji: 05.cze.2017

Szkoła Podstawowa w Wysinie wspólnie z Radami Sołeckimi z Wysina i Chróst Wysińskich zorganizowały przepiękny dzień dziecka .

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji takich jak symulator samochodu wyścigowego, Fotobudka, zabawy animacyjne, tańce pokazywańce, pokaz mega baniek mydlanych oraz balonowe zoo, straż pożarna, dmuchana zjeżdżalnia oraz maskotki .

 Dużym zainteresowaniem cieszył się symulator samochodu wyścigowego  co wniosło wiele pozytywnych emocji .Dzieci chętnie także korzystały z fotobudki gdzie  mogły korzystać z różnych akcesorii takich jak kapelusze, okulary i inne ,a po czym otrzymały zdjęcia na pamiątkę .

Konkursy, wyścigi i quizy wywołały moc uśmiechów . Natomiast Straż pożarna z okazji dnia dziecka zorganizowała przejazdy wozami strażackimi i pokaz co sprawiło nie lada uciechę .

W między czasie pojawiły się maskotki Kubuś Puchatek i Smerf z łakociami .

Powodzenie cieszyła się ogromna dmuchana zjeżdżalnia gdzie pociechy korzystały chętnie ze zjazdów kilkakrotnie.

Dzieci pokazywały układy taneczne .

Podczas pokazu mega baniek mydlanych dzieci były zachwycone iż same mogły się wykazać i wykonać wielkie bańki . Odbył się także pokaz tworzenia zwierząt z baloników .

Humory dopisywały także imprezę uważamy za udaną J

 

Dzień Dziecka dofinansowana z projektu Fundacji  PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: