Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Dzień Dziecka w Głodowie
data publikacji: 05.cze.2017

Dzisiejszego dnia 01.06.2016 w godzinach od  10.00 do 14.00 odbył się dzień dziecka .

Mimo tego, że pogoda nie do końca dopisywała, pozytywna energia dzieci i prowadzących wzięły górę i było znakomicie .

Na dzieci czekało wiele atrakcji takich jak :zjeżdżalnia pneumatyczna, zabawy animacyjne, pokaz mega baniek mydlanych, balonowe zoo, konkursy, quizy, wyścigi, maskotki i słodkości oraz wiele innych niespodzianek .

Dzieciom bardzo podobała się zabawa  z chustą animacyjną „KLANZĄ” oraz możliwość wielokrotnych zjazdów ze zjeżdżalni pneumatycznej .

Miłą niespodzianką było także przybycie Kuca, oraz możliwość przejażdżki .

Dzięki sympatycznym animatorom dzieci chętnie brały udział w licznych konkursach, quizach i wyścigach .

Oprócz tego podczas imprezy pojawił się Kubuś Puchatek i Smerf rozdający słodkości – co przyniosło ze sobą wiele radości .

Podczas pokazu balonowego zoo dzieci mogły zobaczyć jak szybciutko w kilku ruchach z podłużnego balonika można stworzyć pieska, kotka , żyrafę jak i inne figury takie jak kwiatki oraz  serduszka i inne.

Natomiast w czasie pokazu mega baniek mydlanych dzieci również mogły się zmierzyć z tą taktyka i po pokazie profesjonalisty, próbowały stworzyć ogromne bańki – była to dla nich nie lada uciecha .

Wspaniałą atrakcją dla dzieci była przejażdżka wozem strażackim .

Ogromnym powodzeniem cieszyła sie Grupa Cyrkowa „CIRCUS YOUTH”, gdzie Cyrkowcy  przedstawiali swoje umiejętności związane z żonglerką  jak i innymi akrobacjami. Odbył  się również pokaz węża, gdzie dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, co niosło za sobą wiele pozytywnych emocji.

 Dzień dziecka dofinansowany z projektu  Fundacji PGNiG  im. Ignacego Łukasiewicza

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: