Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Nauczyciel Przedszkola Roku!
data publikacji: 07.cze.2017

W ostatnią niedzielę 4 czerwca br. w Olivia Center Biznes mieszczącym się w budynku Olivia Tower na 12 piętrze w Gdańsku, odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt „Dziennika Bałtyckiego” pt. „Przedszkole na medal”. Laureaci trzech pierwszych miejsc w kategoriach "Przedszkole Roku" i "Nauczyciel Przedszkola Roku" odebrali z rąk redaktora naczelnego, Mariusza Szmidki oraz prezesa gdańskiego oddziału Polska Press Grupy, Wiktora Pilarczyka pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Miło nam poinformować, że w kategorii „Nauczyciel Przedszkola Roku” w powiecie kościerskim zajęła nauczycielka naszego Przedszkola, Pani Ilona Truszczyńska. Natomiast dyrektor Zbigniew Werczyński odebrał pamiątkową plakietkę dla naszego Przedszkola , które w tym plebiscycie zajęło zaszczytne drugie miejsce i tym samym zostało uhonorowane tytułem „Przedszkole na medal”. W tym miejscu składamy podziękowania wszystkim rodzicom, którzy oddali swój głos na naszą placówkę oraz przyczynili się do wyróżnienia Pani Ilony.

Zdjęcia autorstwa Przemysława Świderskiego

Więcej o plebiscycie można przeczytać na stronie "Dzienika Bałtyckiego", do lektury wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: