Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
data publikacji: 07.cze.2017

Zespół Oświatowy w  Garczynie wspólnie z Radami Sołeckimi z Garczyna, Orla i Chrztowa zorganizowały wyjątkowy  dzień dziecka .
Zabawy prowadzili animatorzy z grupy „Galileo”


W programie były: fontanna czekoladowa, fotobudka, bańki mydlane, baloniarz, konkursy z nagrodami i zabawy animacyjne, dmuchańce, maskotki Smerf i Kubuś Puchatek, oraz malowanie twarzy.
Ogromnym powodzeniem cieszyła się fontanna czekolady gdzie dzieci oblewały banany, chrupki i inne pyszności  płynną czekoladą.
 Podczas imprezy odbył się także pokaz baloniarza i wielkich baniek co przyniosło wiele radości .
U śmiechów bez liku pojawiło się gdy zjawiły się maskotki Smerf i Kubuś Puchatek.
Frajdę dla dzieci wniosły tak że konkursy z nagrodami oraz zabawy animacyjne, natomiast w fotobudce chętnie robiły sobie „śmieszne zdjęcia” między innymi w okularach, kapeluszach oraz innych gadżetach i otrzymywały te zdjęcia na pamiątkę .
Na twarzach naszych milusińskich pojawiały się motylki, tygryski i inne postacie, malowane przez panie z kadry nauczycieli .
Były także dmuchańce takie jak olbrzymia zjeżdżalnia i małpi gaj co wniosło wiele uciechy .
W tle grała muzyka, a między rozbieganymi i uśmiechniętymi dziećmi  fruwało mnóstwo baniek mydlanych to wszystko tworzyło bardzo miły widok .

Dzień dziecka dofinansowany z projektu Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: