Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Wakacyjny festyn w Liniewie
data publikacji: 03.sie.2017

Dnia 01.08.2017 we wtorek Dom Kultury w Liniewie zgromadził dzieci z naszej gminy na wakacyjny festyn. Zorganizowaliśmy dla dzieci zabawę wakacyjną z grami i konkursami. Była to dodatkowa impreza , ponieważ kilka tygodni wcześniej pogoda płatała nam figla i mieliśmy festyn w sali widowiskowej. Dzisiaj udało nam się w końcu pobawić wspólnie na świeżym powietrzu Dzieci szczęśliwe i zadowolone chętnie bawiły się z animatorem. Każdy z uczestników został obdarowany lodami ,wadą cukrową i wieloma innym słodkościami. Nasi najmłodsi skorzystać mogli również z dmuchanego zamku, a Agnieszka zamieniała dziecięce buźki w postaci bajkowe . Mamy nadzieje, że chociaż na moment dzieci zapomniały o nudzie, która mogła nam towarzyszyć w deszczowe dni. Już dzisiaj zapraszamy na rajd rowerowy, który odbędzie się 7 sierpnia. Zapisy trwają do 3 sierpnia.
Nie zapominajcie o festynie sierpniowym , który odbędzie się 15 sierpnia na placu przy Urzędzie Gminy w Liniewie , czeka na Was moc atrakcji.
Życzymy udanych wakacji

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: