Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
 Rajd Rowerowy
data publikacji: 09.sie.2017

W poniedziałek 7 sierpnia  br. odbył się  wspaniale zorganizowany rajd rowerowy. Uczestnicy pokonali prawie 6 km trasę do Stefanowa, Gospodarze sołectwa przywitali nas kiełbaską i pysznymi domowymi ciastami , które ufundował GOKSiR , a przygotowali mieszkańcy sołectwa na czele z Panią sołtys Beatą Gdaniec. Uczestnicy rajdu mogli wspólnie ze sobą spędzić czas na świeżym powietrzu , chłopaki pograli w piłkę nożna , a maluchy bawiły się na placu zabaw. Miejsce w Stefanowie czaruje  swoim urokiem i gościnnością , bardzo mile spędzamy tam czas. Już po raz kolejny wybraliśmy się w ten zakątek gminy , gdyż trasa jest bezpieczna, a miejsce wyjątkowe. Gdy wróciliśmy do Liniewa wszyscy w dobrych humorach , zostaliśmy poczęstowani pysznymi lodami J Ideą wyprawy było krzewienie  aktywnych form  spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom rajdu  za udział w naszym wydarzeniu, a Pani Sołtys Beacie oraz Pani Małgosi  i Joasi Szczodrowskim  za gościnę pyszne ciasta, za poświęcenie wolnego czasu oraz przygotowanie grilla.

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: