Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
PGNiG Liga Mistrzów Orlika Liniewo 2017
data publikacji: 09.sie.2017

PGNiG Liga Mistrzów Orlika Liniewo 2017 przeszła już do historii. W piątkowe i niedzielne popołudnie rozegrano ostatnie spotkania tej edycji ligi. Zawodnicy Gwiazdy Liniewo w spotkaniu o 5 miejsce pokonali młodych zawodników Wysina 8-5 a w finałowym spotkaniu Orlęta Orle pokonując 7-1 drużynę Alko Team Nowa Karczma po raz piąty sięgnęli po tytuł Mistrza Ligi. Wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników za sportową rywalizację i szkoda tylko, że i tym razem znalazły się zespoły oddające punkty bez walki ( wstyd panowie!!!). Końcowa drużynowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
1-Orlęta Orle; 5 zwycięstw- 72 bramki zdobyte i 17 straconych
2- Alko Team; 3 zwycięstwa-14 bramek zdobytych i 18 straconych
3-OSP Grabowo; 3 zwycięstwa-27 bramek zdobytych i 21 straconych
4-Domstar Stara Kiszewa; 1 zwycięstwo, 1 remis-21 bramek zdobytych 33 stracone
5- Gwiazda Liniewo; 3 zwycięstwa- 28 bramek zdobytych i 25 straconych
6- Wysin; 1 zwycięstwo-31 bramek zdobytych i 55 straconych  7-Hugo Metro Finanse Kościerzyna; 2 zwycięstwa- 28 bramek zdobytych i 38 straconych

 8-Więckowy; 1 zwycięstwo-20 bramek zdobytych 35 straconych.
Jak zawsze obok drużynowych zmagań toczyła się jeszcze walka o tytuł Króla Strzelców oraz Najlepszego 

Bramkarza. W tej edycji Ligi Mistrzów Orlika o miano najlepszego strzelca rywalizowali między sobą tylko zawodnicy Orląt a tak oto zakończył się ta:
1 miejsce z 17 zdobytymi bramkami zajął Bartłomiej Bida, drugi w tej rywalizacji został Tomasz Gierszewski z 14 bramkami, trzeci okazał się Radosław Stolc zdobywając 11 bramek a czwarty Wojciech Kobierzyński z 10 bramkami BRAWO Panowie!.
O tytule Najlepszego Bramkarza Ligi zadecydowała jedna bramka a przypadł on w udziale Filipowi Kafarskiemu golkiperowi mistrzowskiej drużyny Orląt i wyprzedził On bramkarza Alko Teamu Sebastiana Grochowskiego, dla Was Panowie również wielkie brawa i gratulacje!.
Przypominamy, iż organizatorami rozgrywek byli Wójt gminy, GOKSiR w Liniewie oraz animatorzy sportu na Orliku a sponsorem ligi był PGNiG Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A – DZIĘKUJEMY i już teraz zapraszamy na kolejną edycję LMO w Liniewie. Do zobaczenia.

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: