Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Kontakt z pracownikami Urzędu Gminy w Liniewie
data publikacji: 16.Mar.2020

 

Lp.

 

Referat

 

 

Numery bezpośrednie

 

Napisz do nas

 

1.

Sekretariat

Wójt

Sekretarz

 

058 687 85 20

ug@liniewo.pl

warczak@wp.pl

sekretarz@liniewo.pl

2.

Podatki

058 687 85 21

podatki@liniewo.pl

3.

FAX

058 687 85 22

——

4.

Kasa

058 687 85 23

kasa@liniewo.pl

5.

Komunalny

-kierownik

058 687 85 24

058 687 85 27

komunalny@liniewo.pl

6.

Księgowość

058 687 85 25

ksiegowosc@liniewo.pl

7.

Rolnictwo– kierownik

058 687 85 26

rolnictwo@liniewo.pl

8.

Kadry

058 687 85 33

kadry@liniewo.pl

    9. USC

058 687 85 28

usc@liniewo.pl

10.

Skarbnik Gminy

058 687 85 30

skarbnik@liniewo.pl

11.

Oświata

058 687 85 31

oswiata@liniewo.pl

12.

Obrona Cywilna

Rada Gminy Liniewo

058 687 85 32

obrona.cywilna@liniewo.pl

rada@liniewo.pl

13

Inspektor ds. pisania programów

058 687 85 33

programy@liniewo.pl

14.

Biblioteka

Promocja

058 687 85 34

biblioteka@liniewo.pl

promocja@liniewo.pl

15.

GOKSiR

058 687 85 35

goksir@liniewo.pl

16.

Zasiłki Rodzinne

058 687 85 36

gops@liniewo.pl

17.

GOPS – Dyrektor

058 687 85 37

gops@liniewo.pl

18.

GOPS– Pracownicy Socjalni

058 687 85 38

gops@liniewo.pl 

Kontakt: