Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
KOMUNIKAT
data publikacji: 16.mar.2020

Wójt Gminy Liniewo wydał w dniu 16 marca 2020 r. zarządzenie w sprawie wprowadzenia działań prewencyjnych w związku z koronawirusem.

Zaleca się odwołanie zaplanowanych i nieorganizowanie nowych wydarzeń społecznych kulturalnych, sportowych oraz o innym charakterze, gdzie przewidywane jest zgromadzenie w jednym miejscu wielu uczestników tych wydarzeń.

Wszystkie jednostki organizacyjne Gminy Liniewo zobowiązane są do odwołania lub przełożenia na termin późniejszy imprez masowych oraz innych imprez i wydarzeń gromadzących dużą liczbę uczestników.

Wszystkie jednostki organizacyjne Gminy Liniewo zobowiązane są do odwołania dodatkowych zajęć społecznych, kulturalnych, sportowych w tym spotkań i zajęć pozalekcyjnych oraz o innym charakterze.

Odwołuje się wszelkie imprezy/wydarzenia i zebrania organizowane w świetlicach wiejskich na terenie Gminy Liniewo oraz zewnętrzne organizowane przez sołtysów Gminy Liniewo.

Zarządzenie obowiązuje do jego odwołania i wchodzi w życie z dniem 16 marca 2020 r.

 

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: