Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Rozmowy z sołtysami naszej gminy
data publikacji: 29.lip.2020

W miesiącu lipcu 2020 roku Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak na bieżąco odwiedzał sołtysów naszej gminy, aby w ten sposób zapoznać się i omówić najważniejsze sprawy dla Mieszkańców naszej gminy. Spotkania odbywały się w dobrej atmosferze, wzajemnej współpracy i porozumieniu,  z zachowaniem bezpieczeństwa w związku z panującą w naszym kraju epidemią koronawirusa.

W trakcie tych spotkań  poruszono aktualne i najważniejsze zagadnienia dla społeczności lokalnych (sołeckich i gminnych). Omawiano między innymi tematy dotyczące funduszy sołeckich, bieżących i planowanych zadań  w zakresie remontów dróg, chodników, zagospodarowania stref aktywności czy porządku na terenach rekreacyjnych i sportowych. 

„Gratuluję wszystkim sołtysom  licznych sukcesów i działań na rzecz rozwoju swoich miejscowości i całej naszej przepięknej Gminy. Dziękuję za sumiennie, rzetelnie wykonywaną pracę i poświęcenie prywatnego czasu dla budowania wspólnoty obywatelskiej w naszych  wsiach. Życzę dużo zdrowia, wytrwałości w tej trudnej, wymagającej, społecznej pracy, satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków, przyjaznych relacji z Mieszkańcami oraz wszelkiej pomyślności w trudnym dla nas wszystkich czasie” – podsumował Wójt gminy Liniewo …,

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: