Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
akcja szycia maseczek ochronnych dla Mieszkańców gminy Liniewo
data publikacji: 31.lip.2020

Niedawno zakończyła się akcja szycia maseczek ochronnych dla Mieszkańców gminy Liniewo. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu ludzi wielkiego serca udało się rozdystrybuować około 1 600 sztuk maseczek uszytych w czynie społecznym przez wspaniałe krawcowe – Mieszkanki gminy Liniewo. Należy podkreślić, że szycia podjęło się aż 17 pań, które mimo obowiązków zawodowych i rodzinnych poświęciły się tej wspaniałej i szlachetnej inicjatywie. W miesiącu lipcu br. Wójt Gminy Liniewo Mirosław Warczak osobiście spotkał się z paniami, aby wyrazić wdzięczność za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności. Były wyróżnienia, życzenia i drobne upominki. 

Wielkie i serdeczne podziękowania kieruję ze swojej strony dla pracowników GOKSiRu i Biblioteki Publicznej w Liniewie z dyrektor Lucyną Piwowarczyk na czele za zainicjowanie i koordynowanie akcji szycia masek ochronnych dla Mieszkańców naszej gminy, w tym czytelników GBP. Z całego serca pragnę podziękować naszym wspaniałym paniom krawcowym, które były „motorem napędowym” całej akcji. Przekazuję słowa wdzięczności, szacunku i uznania, jednocześnie dziękując za każdą minutę poświęconego czasu. Dotychczasowa pomoc i wsparcie wiele dla nas wszystkich znaczy w tak trudnym czasie. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu możemy lepiej zadbać o życie własne i naszych Mieszkańców”.

 

Wójt Gminy Liniewo

/-/ Mirosław Warczak

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: