Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
Andrzejki Klubu Seniora w Liniewie
data publikacji: 02.gru.2013

W czwartkowe popołudnie 28 listopada 2013 r. sala kawiarniana Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Liniewie po raz kolejny zgromadziła licznie członków Klubu Seniora z Liniewa i okolic.

Wiele osób ostatni dzień listopada spędza uczestnicząc w niezwykle ciekawych spotkaniach andrzejkowych, które organizowane są w celu upamiętnienia ludowej tradycji, świetnej zabawy. Dla Seniorów z Liniewa to okazja do wspólnej zabawy i do miłego spędzania czasu w dobrym towarzystwie. Seniorzy zorganizowali sobie zabawę andrzejkową przy zespole muzycznym ,, Standard” z Głodowa.

 

 

 

Atmosfera jak zawsze była wspaniała, wszyscy z dobrymi humorami bawili się do późnych godzin. Panie z klubu seniora przygotowały pyszne dania, a atrakcją wieczorku był ,, dzik” na gorąco z bigosem.

 

 

 

Tylko pozazdrościć zorganizowania i pozytywnej energii , którą mają nasi dojrzali mieszkańcy , życzymy samego dobra w życiu i oby zdrowie dopisywało jak najdłużej.

 

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: