Zakończył się bezpłatny kurs w ramach projektu „Szkoła Kompetencji Komputerowych”.
Przypominamy, że brało w nim udział 17 osób, jedna z nich zrezygnowała z przyczyn zdrowotnych, więc kurs ukończyło 16 uczestników. Spotkania trwały od lutego do maja, dwa razy w tygodniu. Po tak intensywnie, wspólnie spędzonym czasie, wzrosła nie tylko wiedza…
