Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
„Dzieci latem się nudzą… „ – Program „Wspieramy Rozwój” Cedrob S.A.
data publikacji: 31.sie.2017

 

    „Dzieci latem się nudzą… „ to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Wysin wraz z Parafią Wysin i innymi partnerami w ramach Programu „Wspieramy Rozwój”, który jest finansowany przez CEDROB S.A. Projekt jest realizowany od lipca do września 2017r, a odbiorcami działań są przede wszystkim dzieci. Przez 6 tygodni dzieci miały możliwość korzystania ze świetlicy, w której wiele się działo: zajęcia rekreacyjne, plastyczne, sportowe, gry i zabawa dominowały. Dobra zabawa, a przy tym poznawanie nowego było możliwe podczas zajęć z elementami robotyki z wykorzystaniem zestawów edukacyjnych klocków Lego (WeDo, Mindstorms). Było spotkanie z strażakami, policjantem, zaplanowany jest dzień gier i zabaw (warcaby, kapsle, itp.). Konkurs plastyczny „ Wakacje m marzeń”. Przy spotkaniach grill z kiełbaskami, poczęstunki.

Dziękujemy Firmie Cedrob S.A. oraz wszystkim, którzy wsparli realizację projektu, po to by dzieci miło wspominały czas wakacyjny.

?

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: