Ten serwis używa cookies, zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji.
jesteś w dziale:
 Zakończenie wakacji KGW Gminy Liniewo
data publikacji: 31.sie.2017

 Objazdowa – a może raczej odlotowa impreza plenerowa w Głodowie .Dom Kultury zorganizował po raz  drugi zakończenie wakacji dla pań z KGW Gminy Liniewo. To wyjątkowa okazja na letnie spotkanie w plenerze dla naszych mieszkańców ,by wspólnie ze sobą spędzić mile czas. Przy grillu,  kawie można było porozmawiać  , powspominać , pośpiewać  razem z zespołem Firee ( Bartłomiej i Eliasz)  oraz potańczyć zespołem Pana Adama Sosnowskiego z Głodowa. Atmosfera była wspaniała , tyle radości naraz dawno nie było. Muzyka , która brzmiała napędzała nasze Panie do wspólnego śpiewania, aż miło posłuchać.

Na pikniku pożegnaliśmy wieloletnia gminną przewodniczącą KGW Gminy Liniewo Panią Marię Labuda. To wyjątkowa działaczka społeczna od wielu lat pracująca bezinteresownie na rzecz kobiet z naszej gminy. Integrowała nasze społeczeństwo organizując wiele spotkań , wyjazdów , zabaw. Pani Maria zdecydowała , że odda młodszemu pokoleniu pałeczkę i na pikniku pożegnała się z paniami , co nie oznacza , że nie będzie współpracować z nami.

Również warto nadmienić , że tego dnia zostały wyróżnione dwie Panie

Pani Joanna Mękal oraz Pani  Cecylia  Prądzyńska. Obie otrzymały odznakę honorową „Zasłużona dla Rolnictwa”  wręczone z rąk Prezesa … Pana Piotra Hałuszczaka  Prezesa WZRKiOR  w Gdańsku. Można powiedzieć , że piknik , który odbył się w upragnionym słońcu był doskonały nie tylko integracyjnie , ale przede wszystkim miał charakter rodzinny. Uczestnicy pikniku przez kilka godzin mieli okazję na wspólne rozmowy , na odprężenie i wspólne plany , które czekają ich w nowym roku działalności kół.

Bardzo dziękujemy wszystkim , którzy byli z nami na pikniku , i wszystkim tym którzy pomogli nam zorganizować naszą uroczystość

Panu sołtysowi  Jerzemu Czapiewskiemu, Panu Arkademu Grabskiemu, Pani Urszuli Potrykus, Panu Adamowi Sosnowskiemu, Paniom KGW Głodowo)

 

Piknik dofinansowany z Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza

 

 

                                                                      

 

 

 

 .

 

 

 

Powiązane zdjęcia:

Kontakt: